“Підтримка воїнів АТО була і буде залишатися серед основних пріоритетів роботи Миколаївської ОДА”, – Олексій Савченко

Миколаївщина залишається в лідерах серед областей України по підтримці воїнів АТО і розроблені нами програми беруть за приклад інші регіони країни.

Про це під час свого виступу на ІV Миколаївському економічному форумі заявив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

“Я неодноразово казав і буду це повторювати завжди – підтримка воїнів АТО була і буде залишатися серед основних пріоритетів роботи Миколаївської ОДА. Ми розробили унікальні програми підтримки учасників АТО і наш досвід по впровадженню цих програм переймають інші області. Миколаївщина – єдина область України, яка закрила “квартирну чергу” по інвалідам ІІІ групи. У нас на сьогоднішній день її немає і ми йдемо далі – працюємо над вирішенням питання по іншим верствам населення. Хто б що не розповідав, але жодна область немає такого показника”, – заявив голова Миколаївської ОДА.

Також, він акцентував увагу на обласній програмі “Турбота”, яка є комплексною і включає декілька напрямків.

“По програмі “Турбота” у нас, до прикладу, запроваджена щомісячна виплата допомоги дітям загиблих учасників АТО. Вперше запроваджено надання одноразової допомоги сім’ям загиблих та померлих учасників АТО по 10 тис грн кожному. Також, вперше було виділено кошти з обласного бюджету на оздоровлення для членів сімей військовослужбовців які перебувають в АТО, та членів сімей загиблих. До речі, Миколаївщина вже другий рік поспіль відправляє дітей загиблих відпочивати до інших країн”, – підкреслив очільник області.

Окремо Олексій Савченко відмітив запровадження унікального механізму (на конкурсній основі) надання одноразової грошової допомоги на відкриття власної справи для учасників АТО, що передбачає виділення по 50 тис грн кожному демобілізованому, хто прийняв рішення започаткувати свій бізнес.

“Я дякую кожному, хто долучився до розробки і впровадження цих програм. Дякую тим депутатам обласної ради, які підтримали ініційовані обладміністрацією програми, направлені на підтримку наших Героїв. Лише завдяки тому, що ми об’єдналися, нам вдалося отримати такий результат. На цьому зупинятися ми не збираємося і надалі будемо лише вдосконалювати то програми, які сьогодні успішно працюють”, – підсумував голова Миколаївської обласної державної адміністрації.

Джерело: Миколаївська ОДА

Comments are closed.