В обласному клінічному госпіталі ветеранів війни обговорили питання об’єднання лабораторій госпіталю та обласної клінічної лікарні

28 листопада в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни проведено зустріч з питань об’єднання лабораторій госпіталю та обласної клінічної лікарні за участю заступника голови облдержадміністрації Євгена Шевченка, начальника управління охорони здоров’я ОДА Павла Георгієва та представників таких громадських організацій як обласна спілка воїнів-інтернаціоналістів та запасу – територіальне відділення української спілки ветеранів Афганістану, обласний союз ветеранів та учасників АТО, обласний союз ветеранів, громадські діячі.
У зустрічі також взяли участь головні лікарі обласної клінічної лікарні Петро Римар та обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Володимир Поточняк.

Учасники зустрічі переглянули наявне обладнання, ознайомилися з його функціоналом та дізналися більше про об’єднання лабораторій двох закладів.
Євген Шевченко запевнив, що в лабораторії і в подальшому надаватимуться всі необхідні якісні послуги. Обладнання лишається в госпіталі.

Він підкреслив важливість наявного розуміння між обласною владою, управління охорони здоров’я облдержадміністрації та керівниками лікувальних закладів.

«Дуже добре, що ми можемо працювати в цьому напрямку разом з вами, – звернувся Євген Валерійович до громадських діячів, – і можемо разом контролювати роботу лабораторії, якість надання послуг».

Окрім того, заступник голови ОДА надав розпорядження щодо підготовки документів для придбання в обласний клінічний госпіталь ветеранів війни апарату штучної вентиляції легень.
Начальник управління охорони здоров’я ОДА та керівники обох закладів охорони здоров’я, про які йдеться, надали вичерпні роз’яснення та відповіді на запитання присутніх.
Петро Римар зазначив, що вже розроблено чіткий алгоритм, завдяки якому для пацієнтів нічого не зміниться і вони зможуть здавати аналізи, як і раніше, без будь-яких ускладнень процесу. Крім того, ургентна служба працюватиме і для пацієнтів госпіталю. Зараз ведеться робота з вирішення юридичних питань.

Павло Георгієв запевнив, що управління завжди відкрите до діалогу та готове до співпраці задля поліпшення якості надання медичної допомоги населенню.

 

Джерело: Миколаївська ОДА

Comments are closed.