Свято для дітей з особливими потребами

Вчора, 28 листопада, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю,  в районній бібліотеці для дітей проведено фестиваль художньої творчості «Барви надії» та виставка робіт «Повір у себе!».

Голова районної організації «Єланецька районна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»  О.Машкін та працівники районної бібліотеки для дітей організували та провели незабутній для дітлахів захід, який мав на меті сприяти творчому, духовному, інтелектуальному розвитку та популяризації творчості дітей з особливими потребами. У фестивалі взяли участь 20 хлопчиків і дівчат з усього району.

До учасників заходу звернулася перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольга Гуліна:

“Фестиваль «Барви надії» – це чудова нагода звернути увагу на проблеми дітей, які мають слабке здоров’я, бо доброта і милосердя – це два крила на яких тримається людство. Органи влади повсякчас готові підтримувати людей з інвалідністю, аби кожен міг адаптуватися у суспільному житті, реалізувати свої здібності.”

Цікавою та насиченою була  програма заходу. Кожен з учасників продемонстрував свої вміння та здібності, а саме співали, декламували вірші та гуморески, грали на музичних  інструментах, розповідали про свої малюнки  та вироби з декоративно-прикладного мистецтва.

По завершенню фестивалю діти ділилися своїми враженнями за чаєм та солодощами.

Всім учасникам фестивалю вручені подяки та пам’ятні  подарунки.

 

Comments are closed.