У Зарваниці ділились досвідом надання соціальних послуг

Представники об‘єднаних територіальних громад з Миколаївської, Житомирської та Хмельницької областей взяли участь у семінарі, який відбувся 21-22 листопада у Марійському духовному центрі «Зарваниця», організатором якого є Центр розвитку місцевого самоврядування.

Тема зустрічі «Моделі надання соціальних послуг в ОТГ. Соціальне підприємництво». Головна мета навчального візиту – допомагати громадянам на центральному, регіональному та місцевому рівнях реалізувати реформу децентралізації та покращити надання адміністративних послуг.
Участь у семінарі від Казанківської громади взяла Ольга Козострига – завідувач відділення денного перебування, адресної допомоги, соціального захисту дітей, сімї та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради.

Під час зустрічі учасники семінару заслухали голову Золотниківської об‘єднаної територіальної громади Данила Бугая та ректора Марійського духовного центру «Зарваниця» Володимира Фірмана. Учасники ознайомились з роботою цих підприємств, відвідали стоматологічний кабінет «Усмішка», цех з виробництва мінеральної води «Джерело Зарваниці», цех з виробництва вареників та напівфабрикатів. Оглянули об‘єкти соціальної інфраструктури Підволочивської та Золотниківської ОТГ Тернопільської області, ознайомилися з роботою територіального центру (надання соціальних послуг) в Підволочивської ОТГ.

Ця зустріч продемонструвала, що соціальне підприємство є дієвим способом вирішення гострих проблем, які виникають у теперішньому суспільстві. Підприємства, які діють, є добрим прикладом соціального обслуговування нуждених людей і завжди готові ділитися цим досвідом з усіма, хто дбає про добробут громади та усього народу.

 

Comments are closed.