874 вакансії: для осіб з інвалідністю робота є

В Миколаєві для безробітних, які мають інвалідність, Миколаївська обласна служба зайнятості 28-29 листопада провела тренінг на тему: «Повір у себе» та ярмарок вакансій, на якому 12 міських підприємств пропонували роботу інвалідам.

За словами директора Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитра Оборонька, фахівці служби зайнятості при спілкуванні з шукачами роботи з обмеженими фізичними можливостями часто виявляють їхні «внутрішні бар’єри», що заважають їм працевлаштуватися. Тож метою заходів було надання допомоги в подоланні невпевненості, об’єктивному оцінюванні своїх можливостей для самореалізації в професійній сфері та у конструктивному спілкуванні з роботодавцями.

Серед професій, які пропонують сьогодні роботодавці для інвалідів, – маркетолог, продавець-консультант, слюсар з обслуговування теплових мереж, електрогазозварник, інженер-проектувальник, кошторисник, слюсарі різної спеціалізації, озеленювач, касир та інші. Найбільшу кількість вакансій представило підприємство «Миколаївоблтеплоенерго», мережа магазинів «П’ятачок» та ТОВ «Макромир-проект».

Максимальна пропозиція заробітної плати – 8000 грн. (ПДСП-10, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій).

«У службі зайнятості всі мають рівні можливості, права й обов’язки однакові для всіх. Використовуючи сучасні технології, ми постійно удосконалюємо методи пошуку роботи, в тому числі через онлайн-сервіси, з метою якнайшвидшого повернення людей до активної трудової діяльності. З початку року в Миколаївській області 1307 клієнтів з фізичними вадами мали статус безробітного, із них працевлаштовано 274».

В центрах зайнятості для людей з інвалідністю шукають не лише постійну роботу, а й пропонують громадські роботи та роботи тимчасового характеру. Так, з початку року до таких робіт були залучені 139 осіб з інвалідністю.

Професійне навчання за направленням центрів зайнятості проходили 120 безробітних даної категорії, що на 37,9% вище минулорічного показника. Профорієнтаційні послуги отримали 1239 безробітних з інвалідністю.

Всього з початку року до обласної служби зайнятості роботодавці подали 874 вакансії для осіб з інвалідністю.

 

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Контактна інформація: вул.Нікольська,68, м.Миколаїв, 54001, відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ, тел. (0512) 37-24-72; 37-31-10; inform@ocz-mk.gov.ua

Comments are closed.