Депутати звинуватили міського голову в незаконному звільнені директорів двох ЖЕКів

Питання про звільнення директорів ЖЕКів «Океан» і «Зоря» підняли в ході сесії місцеві мешканці, яких обслуговують ці житлово-комунальні підприємства. Городян гаряче підтримали ті депутати, які записалися на виступ з цього питання. Народні обранці назвали незаконним рішення мера звільнити Володимира Курятника та Юрія Дзюбу. А депутат Олена Кисельова такі дії Олександра Сєнкевича вважає спробою довести ЖЕКи «до ручки», на користь певної управляючої компанії, яка може прийти на заміну.

Міський голова на ці звинувачення відповів, що підприємства працюють надалі у штатному режимі. А керівників житлових контор він звільнив за систематичне ігнорування його доручень, у тому числи, за невчасно подані фінансові плани на наступний рік.

На це Олена Кисельова відповіла, що має документи, згідно з якими всі плани подали в належний термін. І підкреслила, ці комунальні підприємства одні з небагатьох в місті мають прибуток.

«І тому, Олександр Федорович, я дуже вас прошу негайно, або ж в робочому порядку, переглянути підстави для ухвалення розірвання контракту конкретно с Дзюбою. Я поки не переходила до вивчення другого КП…  але я дійсно беру на себе відповідальність відстоювати інтереси по даній компанії в суді, як незаконно звільнену особу. Тому що я не бажаю бути співучасником зведення рахунків по відношенню до людей, котрі якісно, як мені здається, виконують свою роботу» – сказала депутат.

Більшість депутатів підтримали Олену Кисельову і вимагали від мера скасувати рішення про звільнення. Або ж винести його на розгляд сесії. Однак Олександр Сєнкевич ці вимоги проігнорував.

Comments are closed.