За шість годин депутати міськради не розглянули жодного питання порядку денного


У пленарному засіданні 49-ї сесії Миколаївської міської ради оголошена перерва на невизначений термін. 6 годин депутати знаходились в сесійній залі, однак протягом цього часу не ухвалили жодного земельного питання. Понад три години народні обранці сперечалися довкола порядку денного. В ході попереднього обговорення 14 пунктів зі 150 виключили на прохання представників земельного управління. Понад 20 питань зняли на вимогу депутатів. Однак, коли міський голова мав намір поставити змінений порядок денний на голосування, цього не дав зробити Ігор Дятлов. Він запропонував проголосувати за той порядок денний, який депутати отримали на початку сесії. А вже потім окремо розглядати ті питання, що мають виключити чи додати.

«Я б хотів, щоб в цьому залі, якщо вносяться десятки, а ми сьогодні фактично побачили сотні змін, я не можу, як керівник фракції голосувати за питання, котрі десятками, пачками вносяться і пачками виносяться з цього порядку денного. Тоді необхідно визнати, що порядок денний, сформований міським головою є невірною. Слід її анулювати, сформувати новий порядок денний і винести на голосування. В іншому разі ця сесія є нелегітимною.» – зауважив депутат.
Опозиціонера підтримала секретар міськради Тетяна Казакова. Вона підкреслила, що через безліч змін в порядку денному виникла плутанина і пропозиція голосувати за той порядок денний, який депутатам роздали на початку сесії – це нормальна пропозиція.

Соломонове рішення ухвалив міський голова, який запропонував окремо проголосувати за обидва варіанти порядку денного. Однак, жоден з них не набрав необхідної кількості голосів. Після цього Олександр Сєнкевич оголосив перерву, під час якої апарат міської ради підготував новий документ з виправленнями. Та і після перерви справа пішла не одразу. Ще годину депутати сперечалися. Не побачивши конструктиву в такій роботі, Тетяна Казакова запропонувала перенести засідання сесії на п’ятницю, 14 грудня. Однак депутати з цим рішенням не погодились. Юрій Гранатуров нагадав, що більшість народних обранців мають постійне місце роботи і не можуть щодня відвідувати пленарні засідання.

«Завтра переважна частина людей, принаймні у нас, фізично зайняті.» – сказав Юрій Гранатуров і закликав колег понизити в залі градус та ставитись один до одного з повагою. Тої самої думки був і Олександр Дюмін, який запропонував відкласти засідання сесії.
Міський голова намагався повернути депутатів до роботи і поставив кілька питань на голосування. Однак жоден проект рішення не пройшов, тож Олександр Сєнкевич закрив засідання.

Comments are closed.