Опорна школа в Вітовському районі тепер з новою кухнею і їдальнеюЗручні меблі, яскравий інтер’єр та сучасне обладнання для приготування їжі – Мішково-Погорілівська школа Вітовського району відтепер з новим харчоблоком. Навчальний заклад став опорним цього літа, але роботи над вдосконаленням тривають понині. Останні шість тижнів робили ремонт в їдальні. Це стало можливим завдяки підтримці обласної влади. На ремонт з бюджету області виділили 1 мільйон 485 тисяч гривень і ще 420 тисяч надала районна влада.

Лише в цьому році для школи придбали багатофункціональні пристрої, інтерактивні дошки, обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, ноутбуки, проектори мультимедійні, стелажі, стільці та парти, телевізори. Для їдальні закупили холодильники, посуд, електропательню, жарочну шафу картоплечистку, комплект меблів, морозильну камеру, овочерізку, протирочну машину, систему вентиляції та мийки.

У школі навчається 435 дітей, з дев’яти навколишніх сіл (Харчатівка, Святомиколаївка, Зайчівське, Калинівка, Полігон, Мішківка, залізнична станція Горохівка, смт. Воскресенське), є навіть двоє учнів з обласного центру. Навчальний заклад відвідують семеро дітей з особливими освітніми потребами, для яких створено комфортні умови для навчання.

Comments are closed.