«На Київ ми готові, 22-го грудня плануємо перший рейс.» – повідомив директор «Миколаївського міжнародного аеропорту» Федір Барна

У п’ятницю, 14 грудня підписали договір з компанією, котра здійснить перший рейс Миколаїв-Київ. Про це стало відомо в ході відкритої екскурсії летовищем для представників миколаївських тур фірм. Її влаштував директор аеропорту Федір Барна і відповів на всі запитання, що цікавили туроператорів.
Учасникам екскурсії показали аеровокзал, перон та стан злітно-посадкової смуги, систему безпеки летовища, техніку для обслуговування повітряних суден. Федір Барна нагадав, що 19 листопада в аеропорту вже був перший пробний рейс, і він був успішний.
«Коротка програма, щоб ви могли будь-якому клієнту-скептику сказати, що тут безпечно, класно і комфортно. Підприємство отримало всі повністю сертифікати, що необхідні для обслуговування рейсів: це сертифікат на наземне обслуговування, сертифікат на обслуговування пасажирів на аеровокзалі, адміністрування. І окремо всі сертифікати авіаційної безпеки.» – повідомив Федір Барна.
Директор летовища розповів, що на підприємстві укомплектований штат співробітників, зараз в аеропорту працює 155 працівників. Всі вони пройшли відповідне навчання. Окрім компанії Join-up, з якою вже підписали договір, є низка домовленостей з кількома туроператорами. Співпрацю з ними, каже Федір Барна, розпочнуть навесні, в розпал туристичного сезону.
Вартість квитка на рейс Миколаїв-Київ, за словами директора аеропорту, становитиме приблизно 2300-2500 грн. в один кінець. За студентським квитком – 800-900 грн.
Перші рейси заплановані на 22, 26 та 29 грудня. А з наступного року повітряні судна до столиці відправлятимуться регулярно з понеділка по п’ятницю. Онлайн-продаж квитків розпочнеться за день-два.

Comments are closed.