Клуб кіномистецтва відкрився в Галицинівській ОТГ

Відкриття молодіжного ресурсного центру та клубу кіномистецтва стало можливим завдяки співпраці громади в рамках програми «Децентралізація надає найкращі результати і ефективність» (DOBRE). Проект реалізує в Україні міжнародна організація Global Communities, а фінансує Агентство США з питань міжнародного розвитку (USAID).


З місцевого бюджету на реалізацію проекту виділили 175 тисяч гривень. Ще 14 тисяч доларів – гроші з програми DOBRE.
Клуб, який отримав назву «Tne SAMe», створений завдяки ініціативи галицинівської молоді. Він діє на базі місцевої бібліотки. Для успішної роботи клубу придбали необхідну техніку: фотоапарати, ноутбуки, квадрокоптер для повітряних зйомок. Ідея ж створення молодіжного ресурсного центру полягала в тому, щоб молодь мала змогу втілювати в життя інноваційні та креативні проекти. В Центрі можна отримати консультацію та підтримку.

Протягом двох місяців роботи кіно клубу, його учасники навчилися знімати та монтувати відео. Свої навчики вони продемонстрували гостям, котрі приїхали на відкриття клубу. Протягом години хлопці й дівчата відзняли ролик, в якому розповіли про свій клуб та яким вони бачать майбутню роботу «Tne SAMe».

Робота учасників клубу отримала схвальний відгук керівника програми DOBRE Берри Рода, який теж відвідав захід.

Comments are closed.