Суд визнав незаконним призначення управляючої компанії “Місто для людей”

У понеділок, 17 грудня відбулось судове засідання окружного адміністративного суду, в ході якого суддя Андрій Мороз розглянув позов депутата Сергія Ісакова до департаменту ЖКГ і конкурсної комісії, рішенням якої компанія «Місто для людей» стала переможцем.
На засідання з’явились усі сторони судового процесу, а також кількадесят мешканців, які живуть в будинках, що обслуговує нова управляюча компанія. Сергій Ісаков сказав, що процедура конкурсу була неодноразово порушена. В конкурсній документації були відсутні технічні характеристики по кожному об’єкту. Через це, на думку позивача, це не дало можливості іншим учасникам конкурсу вчасно підготувати цінові пропозиції по кожному будинку. До того ж, на думку Сергія Ісакова, департамент ЖКГ не мав права укладати договори на обслуговування багатоповерхівок.
«Такий підхід до одного з учасників конкурсу є вибірковим і таким, що не відповідає вимогам положення про конкурсну комісію, згідно з яким конкурсна комісія ухвалює рішення виключно шляхом голосування, якого не було.» – зазначив Сергій Ісаков.
Представник департаменту ЖКГ заперечив озвучену аргументацію, а також намагався довести, що депутат не є постраждалим в даній ситуації, а значить, неналежний позивач. Тієї ж думки був і представник компанії «Місто для людей». Однак, суддя нагадав відповідачам, що про це вони мали клопотати в ході підготовчого засідання. Адвокат управляючої компанії висловила впевненість, що конкурс відбувся прозоро.
«Незрозуміло, чиї інтереси відстоює міська рада в даному судовому процесі. Права і інтереси територіальної громади, чи, все ж таки, як сказано в даному позові, інтереси підприємств, засновниками яких є міська рада. Інтереси комунальних підприємств та громадськості можуть не співпадати і вступати в протиріччя один з одним.» – заявила адвокат.
І звинуватила міську раду в непослідовності дій. Адже спочатку підпорядкованому органу доручили провести конкурс, а тепер намагаються заперечити його результати в суді.
Зрештою суддя ухвалив рішення задовольнити клопотання позивача , таким чином визнавши незаконними дії конкурсної комісії, щодо призначення ВАТ «Місто для людей» переможцем конкурсу управляючих компаній. Однак рішення вступить в силу після апеляції.

Comments are closed.