Миколаївські школярі взяли участь в «Естафеті єднання” до сторіччя Соборності України

Миколаївські школярі взяли участь у XVI бієнале “Світ навколо тебе». Творчій захід відбувся разом з Всеукраїнською акцією «Єестафета єднання», яку присвятили сторіччю проголошення Соборності України, а також подіям революції 1917-21 рр.


«У Фастові придумали Всеукраїнську естафету єднання на знак того, що сто років тому саме там було підписано угоду про об’єднання ЗУНР і УНР. А тепер, через сто років, ми з вами отримуємо Томос – духовну вільність, свободу вибору. Дай Бог, щоб світ був на землі і згода, щоб ми жили у своїй вільній соборній Україні, який її малюють діти» – сказав начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Михайло Димитров.
Мета акції «Естафета єднання» – представити свою область на сторінках спеціальної півтораметрової книги. Миколаївські школярі малювали те, що на їх думку, є символами корабельного краю. А також мали на меті підкреслити, що Миколаїв – це Україна.


Естафету Миколаївщині передав Херсон, з міста Корабелів книга поїде до Одеси. Далі її повезуть ще в 5 регіонів. А 22 січня 2019 року на Софіївській площі в Києві підіб’ють підсумки акції.
Бієнале присвятили пам’яті Народного художника Андрія Антонюка. На виставці представлені 139 робіт, які створили учні Академії дитячої творчості, шкіл № 3, 6, 7, 12, 19, 43 та 50. Є тут роботи учнів гуртків та шкіл мистецтв Миколаєва, дитячих художніх шкіл Вознесенська, Первомайська та Снігурівки.
В ході відкриття виставки оголосили імена переможців у трьох вікових категоріях. А також тему наступного бієнале, яке відбудеться за 2 роки: «Наш край: сторінки історії».

Comments are closed.