“Це останній шанс відновити флагман українського кораблебудування” – Капацина про покупку заводу “Океан”

На думку голови наглядової ради ВАТ “Компанія “Український будівельник” Василя Капацини, завод “Океан” методично знищували й доводили до банкрутсва попередні власники – Юсупов і його команда.
“За останні 10 років в інфраструктуру заводу не вкладали ані копійки. З 2011-го року практично виробнича діяльність скажімо була умовною. Це умовна реміснича майстерня, перетворили на той час сучасний завод. Ім’я “Океан” зникло на Світовому ринку. Обладнання, інфраструктура все прийшло до плачевного стану. І Тому ми знали, що серйозно треба оцінювати не вартість заводу, а скільки в нього необхідно вкласти.” – сказав Василь Капацина.
В найближчих планах нового керівництва – створити команду успішних менеджерів, знаних на світовому ринку суднобудування. А вже у лютому на постійній основі на підприємстві працюватиме щонайменше 300 людей. При цьому завод не змінюватиме профіль і продовжить займатися судоремонтом і суднобудуванням.
“Але перша наша задача – інвестувати в управлінський персонал. Без командирів виробництва зсунути, успішно (реалізувати – прим. редактора) цей проект ми не зможемо. Це сьогоднішні перспективи розвитку.” – підсумував Василь Капацина.
Голова наглядової ради ВАТ “Компанія “Український будівельник” бачить суднобудівельний завод “Океан” складовою частиною оборонно-промислового комплексу України.
“Заводів, які ріжуть, гнуть і варять лист товщиною 120 міліметрів, в Україні більше немає. Якщо ми українці і патріоти, то потрібно все зробити, щоб завод працював в тому числі і на оборону, – зазначив Василь Капацина.
Однак додав, в найближчій перспективі підприємство невзмозі будувати повнокомплектні судна. Окремо відмітив, що зарплату рядових співробітників “Океану” в перспективі бачить на рівні 1-2 тисячі доларів.
“Ми на голову будемо ставати, але ми відновимо завод. І програму «Повернись додому» ми зробимо. І сотні миколаївців повернемо додому. Щоб чоловіки цілували дружин і виховували дітей” – запевнив Василь Капацина.

Comments are closed.