В рамках громадського бюджету: в Миколаєві відкрили дитячо-спортивний майданчик «Котигорошко»

Новий спортивно-розважальний комплекс з’явився в Миколаєві в сквері імені Шури Кобера й Віті Хоменка завдяки програмі «Громадський бюджет». За проект «Котигорошко» проголосували 685 городян. На його реалізацію знадобилось 796 тисяч гривень.
Комплекс має три зони: дитяча з гойдалками, пісочницею та гірками; для спортсменів – найближчим часом там встановлять тренажери для занять work-out та крос-фітом, і ще один майданчик для аматорів стритболу. Автор проекту Денис Барашковський каже, громадський бюджет дозволяє заощаджувати кошти міста і за невеликі кошти робити значні проекти.


«Це показник того, що треба якомога більше суспільству давати важелів для створення таких проектів, це економить кошти однозначно, тому що кілька підрядників мені казали, що якби це був не громадський бюджет, тут було б закопано пару мільйонів гривень.» – розповів Денис Барашковський.

Майданчик ще недоробили, не дозволяли погодні умови. Тут поки відсутні тренажери, але їх вже закупили. Перш ніж їх встановити, необхідно обладнати майданчик спеціальним гумовим покриттям. За нормами це можна робити тільки при плюсовій температурі.

Відсютність тренажерів не засмутила дітей з сусідніх будинків. Вони поділились на команди і зіграли перший футбольний матч на новому полі.

Comments are closed.