Депутати Казанківської селищної ради одними з перших ухвалили бюджет 2019 року

В ході 11 сесії Казанківської селищної ради 7 скликання на порядку денному стояло 36 питань. Всі їх попередньо вивчили члени профільних комісій, внесли пропозиції і утвердили на розгляд сесії. Серед проектів рішень 15 земельних питань. Також народні обранці розглянули важливе для громади питання – транспорті перевезення. Адже в смт Казанка єдине автобусне сполучення, тому депутати підтримали зміни до програми покриття різниці в ціні перевізника на маршруті смт Казанка – селище Казанка на 2019-2020 роки. Також підтримали продовження терміну дії програм: «Турбота», благоустрій територій селищної ради, Комплексної програми профілактики злочинності, програми з фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи та затвердили Цільову програму територіальної оборони та мобілізаційної підготовки на 2019-2020 роки.
Одне з головних питань – затвердження селищного бюджету на 2019 рік.


Перш ніж ухвалити головний документ для громади, про основні пункти проекту бюджету селищної ради депутатам доповіла заступник селищного голови Олена Шевчук. В документі закладені показники зростання бюджетних надходжень об‘єднаної територіальної громади на 2019 рік. Вивчивши документ, депутати проголосували за його утвердження.
Після перерви у пленарному засіданні депутати також ухвали рішення щодо запропонованої в порядку денному низки земельних питань.


Нагадаємо, що 14 грудня Миколаївська міська рада протягом шести годин не ухвалила жодного рішення.

Comments are closed.