Коблівська громада заспівала «Пісню про Миколая»

В акції «Пісня про Миколая над Чорним морем лунає» взяли участь студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв, школярі Березанського району та оркестр військово-морської бази «Восток».
Акція стартувала на межі двох областей Миколаївської та Одеської біля пам’ятного знаку. Тут учасники акції, яких було понад сотня, заспівали колядку на честь свята. А також попросили миру й злагоди на українській землі. Спільно з жителями Коблівської ОТГ, студенти та військові виконали національну пісню «Ой, хто, хто Миколая любить…», а далі студенти коледжу дали невеличкий концерт для всіх присутніх.

Учасники акції отримали подарунки від співорганізаторів – Асоціації лідерів туристичного бізнесу. Мета заходу – не лише виховання споконвічних українських традицій у дітей та молоді, він також мав туристично-комерційну складову. Це елемент стратегії розробки бренда чорноморського краю України. Адже на думку організаторів, саме туризм є вірним кроком на шляху до стабільних інвестицій в область.

Створення традицій, присвячених святому Миколаю – покровителю моряків і мандрівників, дасть можливість, при вмілому використанні туристичної привабливості нашого краю, створити знаний для туристів усього світу бренд,

Comments are closed.