У Миколаєві запалала святковими вогнями Новорічна ялинка


Традиційно в день Святого Миколая на Соборній площі міста запалала святковими вогнями Головна міська ялинка. На офіційне відкриття завітали сотні городян. В очкуванні свята миколаївці робили світлини в уже знайомих, з минулого року, та нових фотозонах. В цей же день розпочав роботу Різдвяний ярмарок і атракціони, а також льодова гірка, яку цього року встановили вперше.


Ялинка та ж сама, що встановлювали на площі Соборній минулого року, розповів начальник управління культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров. Її висота становить 22 метри. Цього року додалась нова яскрава ілюмінація і «зоряне небо» уздовж усієї вулиці Соборної. Не готовий до роботи лише льодовий каток.
«Каток, я вважаю, що він ще день-два і буде готовий до роботи. Сьогодні там є технічні випробування, мабуть і сьогодні вже теж його запустять.» – зазначив Юрій Любаров.
Святкову театральну виставу готувала режисерська група Палацу культури «Молодіжний». Напівжартівлива вистава мала назву «Навколосвітня подорож під Новий рік». Головний герой спектаклю, збираючись виїжджати за кордон, знайшов в речах дивну лампу, в якій живж джин в національному українському костюмі. І зрештою так показав «закордон» емігранту, що той засумував за рідним Миколаєвом і нікуди не поїхав.

Концерт на Соборній площі тривав до 22-ї години. А вже 23-го грудня на миколаївців чекатиме відкриття ретро-ялинки в Каштановому сквері. О 12-00 захід розпочнеться в дитячому містечку «Казка», після невеличкої святкової програми хода, очолювана Святим Миколаєм, рушить вулицею Соборною до Каштанового скверу.

Comments are closed.