У кулуарах Верховної Ради відбулась акція зі створення “Рукописної Біблії”

Унікальну Рукописну Біблію створюють в рамках відзначення 1030-ї річниці Хрещення Київської Русі-України. 20 грудня відбувся завершальний етап Всеукраїнської акції. В ній взяли участь тисячі українців. Долучився і Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Спікер ВР вписав до Рукописної Біблії рядок із Буття 1:3 – «Давайте разом нести Боже Слово народові України!» Долучились до акції і народні депутати України.

Організатори проекту – Українське біблійне товариство – пропонують народним депутатам та гостям парламенту власноруч переписати один рядок Святого Письма. За участь у проекті кожному учаснику презентують україномовне видання Біблії у перекладі громадсько-політичного діяча часів УНР Івана Огієнка чи патріарха УПЦ Філарета.
Акція відбулась в кулуарах Верховної Ради за ініціативи Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я» за участі представників Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій та Українського біблійного товариства.

В свою чергу Андрій Парубій зазначив, що Рукописна Біблія безумовно стане частиною духовної історії України і закликав всіх долучитися до цієї важливої події.
«Рукописна Біблія має бути написана тисячами українців, і творення унікальної рукописної Біблії має увійти до Книги рекордів Гіннеса, – сказав Андрій Парубій. – Це має нагадати про Бога, нашу віру, особливо в той час великих випробувань, перед якими стоїть наша земля і наш народ. І хай Бог дасть нам сил для мирного неба і для перемоги!», – сказав Голова Верховної Ради України.

Comments are closed.