Коблівська та Радсадівська ОТГ візьмуть участь у проекті «Підтримка та розвиток сталої мобільності”

В цілому в проекті візьмуть участь 30 об’єднаних територіальних громад з 18 областей України. «Підтримка та розвиток сталої мобільності в об’єднаних територіальних громадах» реалізується завдяки Програмі «U-LEAD з Європою», що втілюватиметься спільно з Кластером сталої мобільності GIZ.
На участь в проекті претендували 128 претендентів. Однак, відібрали тільки 30 громад, серед яких серед яких Коблівська та Радсадівська ОТГ Миколаївської області.
На представників відібраних ОТГ чекатиме низка тренінгів, що мають на меті підвищення компетенцій у сфері планування інфраструктури публічного транспорту, заходів з безпеки дорожнього руху, створенні умов для безпечного і комфортного велосипедного руху, а також організації послуг громадського й соціального транспорту.
Для розробки стратегічних документів, що стосуватимуться розвитку громадського та соціального транспорту, громадам надаватимуть технічну допомогу. Серед пріоритетів – сприяння застосуванню сучасних підходів для популяризації сталих способів пересування, тобто таких, які завдають мінімальний негативний вплив на довкілля та економіку
Участь у запланованих тренінгах братимуть українські та німецькі експерти. Це будуть як міжнародні навчальні візити, так і робочі сесії безпосередньо в громадах.

Comments are closed.