Українські школярі зможуть навчатися в лікарнях

Навчатися навіть в лікарні зможуть українські школярі. Головне – бажання дитини вчитися, згода батьків і відповідна довідка від лікаря. Навчання в умовах медичного закладу жодним чином не відрізнятиметься від шкільного. учні так само вчитимуться за шкільною програмою, відповідатимуть і отримуватимуть оцінки, а наприкінці року проходитимуть атестацію. Тривалість занять може бути стандартною, розділеною на частини або зменшеною – залежно від стану здоров’я дітей і рекомендацій лікарів.
Є два варіанти як саме здійснюватиметься навчання: дитина здобуватиме освіту, відвідуючи заняття в класі, або займатиметься індивідуально з вчителем, також можна займатися дистанційно з вчителем свого класу, за допомогою електронних засобів. В одному шкільному класі в лікарні займатимуться від 5 до 12 учнів.
Коли дитину випишуть з лікарні, вона отримає довідку про успішність та рівень засвоєння освітнього матеріалу. Програма передбачає, що можна отримати документ про загальну середню освіту.
З наступного року планується, що всі обласні лікарні підпишуть угоду про співпрацю з місцевими школами. Долучитися до програми можуть і районні мед.заклади.
Керівництво лікарень має забезпечити приміщення для класної кімнати, створити належні умови для проведення занять та визначити координатора освітнього процесу. Він організовуватиме відвідування занять, утримуватиме в належному стані приміщення, інформуватиме працівників закладу освіти та інших учасників освітнього процесу про графік і особливості роботи в класі.
Контроль якості освіти покладається на директора відповідної школи. Він визначатиме координатора освітнього процесу від школи. Координатор стежитиме за наявністю підручників, освітніх ресурсів і сервісів, розкладом занять тощо.

Comments are closed.