В Миколаєві після реконструкції відкрили амбулаторію в Заводському районі

Амбулаторія № 4 розташована за адресою вулиця Чкалова, 93. Вона входить до складу КЗ ММР «ЦПМСД» № 3. Це сталося в результаті медичної реформи, що триває в Україні з 2013 року. Приміщення лікарняного закладу потребувало значної реконструкції, її розпочали в грудні 2016-го.
«Амбулаторія оснащена сучасною технікою, згідно табеля оснащення, як регламентують нам накази Міністерства охорони здоров’я, підведений сюди Інтернет. Всі лікарі – тут працює 7 сімейних лікарів та 2 педіатра – вони заключають декларації уже з допомогою комп’ютерної системи під’єднані до системи e-Health. Тут існує електронна черга пацієнтів, відпрацьований весь набір приміщень, який необхідний для надання первинної медико-санітарної допомоги населенню.» – розповіла начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.
Будівельні роботи виконала ПрАТ БК «Житломпромбуд – 8». На реконструкцію амбулаторії з обласного та міського бюджетів виділили майже 11 мільйонів гривень. З них 576 700 гривень пішли на закупівлю медичного обладнання, інвентаря, меблів, комп’ютерної техніки.

«Окрім прийому сімейних лікарів та педіатрів, тут буде працювати кабінет профілактичних щеплень, де будуть отримувати щеплення згідно календаря щеплень. Тут буде функціонувати оглядовий кабінет для жіночого населення, тут буде працювати у нас фізіотерапевтичний кабінет, тут також буде у нас процедурний кабінет та маніпуляційний.» – каже в.о. головного лікаря «ЦПМСД» № 3 Вікторія Заміхановська.


Також на базі амбулаторії працюватиме кабінет щеплення, функціональної діагностики та лабораторія. В цілому заклад обслуговує понад 18 тисяч пацієнтів, які проживають в Заводському районі.
На відкриття лікувальної установи запросили головних лікарів усіх лікарень міста, представників обласної, міської влади, депутатів міськради. Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич нагадав, що це вже друга сучасна амбулаторія, що відкрилась в місті цього року.
«Першого липня ми відкрили в Широкі балці і зараз відкриваємо ось цей Центр. Ми йдемо вперед і змінюємо нашу медицину. Ми робимо таким чином, щоб медицина була доступна для людей, в першу чергу. Щоб вони могли пішки підійти сюди, отримати послугу. Цю послугу ми будемо робити якіснішою щороку.» – зауважив Олександр Сєнкевич.
Присутній на відкритті голова ОДА Олексій Савченко нагадав, що влада опікується питаннями галузі медицини не лише в місті, а і в сільській місцевості.
«В цьому році ми по сільській медицині розпочали будівництво чотирнадцяти амбулаторій і я ставлю собі план, щоб в першому кварталі ми закінчили повністю всі чотирнадцять амбулаторій, те, що стосується по сільській медицині. І в наступному році я буду намагатися, щоб ми, з урахуванням всіх нюансів, які виникли в цьому році, вийшли на показник, покрили десь 36-37 амбулаторій.» – сказав голова Миколаївської облдержадміністрації.

З нагоди відкриття і Олексій Савченко, і Олександр Сєнкевич прийшли з подарунками. Голова облдержадміністрації вручив керівництву закладу обладнання для ЕКГ, а Олександр Сєнкевич презентував сумки сімейного лікаря та телемонітор.

Comments are closed.