Єланецька опорна школа отримала нове обладнання

Обласний конкурс на кращий опорний заклад відбувається на Миколаївщині вже другий рік поспіль. Його реалізують на виконання Програми розвитку освіти Миколаївської області на 2017-2020 роки департамент освіти і науки ОДА. Мета конкурсу – створення умов для комплексної модернізації системи загальної середньої освіти; забезпечення рівного доступу до якісної освіти; поглибленого вивчення предметів учнями незалежно від їхнього місця проживання.

У квітні 2018 року Єланецька ЗОШ I-III ступенів взяла участь у цьому конкурсі. І опинилась серед п’яти закладів освіти, що посіли призові місця. Призовий фонд склав 1000000 грн. З жовтня почали освоювати кошти. В першу чергу керівництво школи придбало обладнання для харчоблоку.
Також оновили обладнання в кабінеті трудового навчання. Придбали 4 машинки та 1 оверлог. Це дасть можливість розширити вибір модулів, а найголовніше дівчатка здобудуть уміння, які знадобляться у житті.

На сьогодні школа є єдиним центром з підготовки всіх без винятку юнаків до захисту своєї Батьківщини. У навчальному закладі приділяють особливу увагу предмету “Захист вітчизни”, як складової військово-патріотичного виховання. З метою якісної підготовки та підвищення ефективності проведення цих уроків в опорній Єланецькій школі відкрили кабінет «Захист Вітчизни». Для нього придбали пневматичну зброю: 2 макети автоматів АНМ, гвинтівку АК-74, гранати та пістолет Макарова. Таке оснащення сприяє забезпеченню якісних умов для організації навчально-виховного процесу та завдань відповідно до Державного стандарту базової та повної середньої освіти.

Comments are closed.