Березанська ОТГ достроково завершила облаштування нового освітнього простору

Напередодні Нового року в Березанській об’єднаній територіальній громаді з’явився новий освітній простір. Це стало можливим завдяки співфінансуванню з місцевого й обласного бюджетів. Громада успішно втілила в життя такі мікро-проекти, як побудова двох зон дитячого ігрового майданчику, облаштування центрального входу до школи новою тротуарною плиткою, а також завершено перший етап будівництва міні-футбольного поля зі штучним покриттям, придатного для гри у теніс і волейбол.

«Облаштування нового освітнього простору – це беззаперечний результат успішності президентської реформи децентралізації і твердої позиції голови обласної державної адміністрації Олексія Савченка щодо фінансової підтримки новостворених ОТГ, яку наша громада постійно відчуває і сподівається на подальшу плідну співпрацю», – сказав селищний голова Валерій Хоміцький.

При цьому він додав, що минулий рік був надзвичайно плідним для молодої Березанської об’єднаної територіальної громади, адже за цей час почали впевнено втілюватися у життя ті плани та проекти, яким до цього роками не приділяли жодної уваги.

«З кожним встановленим ліхтарем, дитячим майданчиком, відремонтованою дорогою чи полагодженою ділянкою водогону поступово змінюється обличчя нашої громади. І ці беззаперечні зміни на краще видно всім», – сказав голова Березанської ОТГ.

Comments are closed.