Понад 34 тис.осіб взяли участь в правоосвітніх заходах юстиції

Протягом минулого року співробітники обласної юстиції проводили уроки та тренінги зі школярами йа студентами, інтерактивні заняття з дошкільнятами, семінари для батьків та педагогів, вуличне інформування тощо.


Як відзначає начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, з кожним заходом, з кожною консультацією коло людей, які знають і вміють захистити свої права розширюється.

«Головне – ми бачимо зворотний зв’язок від наших громадян, адже часто одна консультація від фахівця дає поштовх до розв’язання проблеми, яка не мала вирішення роками. Оскільки, як показує практика, часто люди просто не знають, куди можна звернутися по допомогу у разі порушення їхніх прав», – зазначив очільник юстиції регіону.

Крім цього, в обласній юстиції не залишають поза увагою і підвищення фахового рівня працівників юридичних служб, для яких організовують тематичні семінари та стажування. Зокрема, протягом року стажування в управлінні юстиції пройшли представники юридичних служб 18 підприємств та установ регіону, серед них – Головне управління статистики у Миколаївської області, ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України», ДП «Миколаївський бронетанковий завод», Миколаївський національний аграрний університет тощо. Під час стажування розглядають питання організації роботи юридичної служби установи, порядок ведення договірної роботи, здійснення обліку та систематизації законодавства, реєстрації нормативно-правових актів та інше.

Comments are closed.