Миколаївщина готова до погіршення погодних умов і навіть допомагати сусіднім областям – голова ОГА

У четвер, 3 січня в режимі відео-конференції відбулось засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС, щодо можливого погіршення погодних умов у низці областей України, в тому числі на півдні країни.
У засіданні взяв участь голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко. Він запевнив, що область готова до будь-яких погодніх умов і навіть, в разі потреби, допомогти в ліквідації наслідків негоди сусіднім – Херсонській та Кіровоградській областям.

“Якщо потрібна допомога Кіровограду, Херсону, ми можемо допомогти і їм, якщо буде належна така потреба. Бо з гідро-циклону в нас не вся Миколаївська область буде задіяна в цьому циклоні, ми можемо вийти на допомогу їм,” – сказав голова Миколаївської ОГА.
Олексій Савченко розповів, що вже обговорив механізм роботи в разі негоди з профільними управліннями та службами. В області цілодобово діє оперативний штаб, є план на випадок надзвичайних ситуацій. Всі служби забезпечені паливно-мастильними матеріалами та сумішами для посипання доріг.
За словами голови ОДА всі системи життєзабезпечення, енергозбереження та транспортного сполучення під контролем обласної влади.

Comments are closed.