69 кабінетів з новим сучасним обладнанням отримали школярі Миколаївщини в 2018 році

Голова облдержадміністрації Олексій Савченко нагадав, що минули рік був Роком освіти та інклюзивного навчання на Миколаївщині. У зв’язку з цим значну увагу приділили облаштуванню кабінетів природничих та математичних наук новітнім устаткуванням та обладнанням. Так, 69 кабінетів фізики, хімії, математики, біології та географії в опорних навчальних закладах та школах з поглибленим вивченням зазначених дисциплін оснащено сучасними мультимедійними та технічними засобами для навчання учнів.

«Ні для кого не є секретом, що у 2018-му році ми посилили увагу розвитку освіти в області. Саме тому і було оголошено Рік освіти та інклюзивного навчання. Багато було зроблено, багато ще треба зробити. Серед, я вважаю, наших досягнень – придбання для 69 класів сучасних комп’ютерів, ноутбуків, тач-панелей з 3Д макетами та сучасним програмним забезпеченням, різноманітних вимірювальних цифрових лабораторій та мультимедійних комплексів. Усе це робить навчання учнів цікавим та інноваційним, а не нудним. Для цього і були розпочаті реформи Президентом України Петром Порошенком, зокрема, й реформа освіти, що дає абсолютно інакші знання – в цікавій сучасній формі», – відзначив Олексій Савченко.

За словами голови ОДА, вищезазначене обладнання придбано для опорних навчальних закладів та шкіл з поглибленим або профільним вивченням фізики, хімії, математики, біології та географії.

Окрім цього, для 20 кабінетів «Захисту Вітчизни» закуплено інтерактивні тири, а 16 закладів отримали лінгафонні кабінети.

Comments are closed.