Школа очима дітей: в Галицинівській ОТГ відбувся незвичний захід

В Галицинівській громаді на базі Молодіжного ресурсного центру у вівторок, 8 січня відбулось засідання учнівської молоді та представників педагогічних колективів шкіл.

За підтримки сільського голови Івана Назара та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмили Палієнко відбулась цікава та плідна зустріч з представниками п’яти місцевих закладів освіти. 16 учнів та 10 вчителів намагались уявити ідеальні навчальні заклади в ОТГ, що відповідатимуть концепції “Нової української школи” та потребам сучасних школярів.

Головна мета – побачити заклади освіти очима школярів, зрозуміти в якому напрямку пріорітетніше робити зміни, в якому освітньому просторі мріють навчатися учні, як швидко та креативно змінити самі школи.

Враховувались думки не лише школярів та молодих педагогів, котрі щойно розпочали роботу в навчальних закладах, а й досвічених викладачів, які готові працювати в умовах нової освітньої концепції. Всі напрацювання голова Галицинівської ОТГ обіцяв врахувати при плануванні бюджету на галузь освіти в найближчій перспективі.

Comments are closed.