2019-го на Миколаївщині побудують 14 нових амбулаторій – Олексій Савченко

Про це стало відомо під час наради з заступниками голови ОДА, керівниками районів, ОТГ та підрядниками, котрі відповідатимуть за будівництво на Миколаївщині 14 сучасних сільських амбулаторій.

“Дякую Президенту України Петру Порошенку за розпочату реформу сільської медицини, адже маємо за пріоритет доступ до якісної первинної медичної допомоги саме в сільській місцевості,” – сказав Олексій Савченко.

Також голова ОДА закликав не затягувати будівельний процес, але, просив ураховувати погодні умови.

“Прошу голів ОТГ, РДА зрозуміти і усвідомити, що сільська медицина – це саме те, з чим ви можете піти до людей. На нашій відповідальності – не тільки збудувати, але і запустити подальшу роботу цих амбулаторій. Наші громадяни заслуговують на гідні комфортні умови, кваліфіковану допомогу медиків та сучасне обладнання,” – додав очільник області.

Під час наради, підрядники разом з керівниками на місцях запевнили, що всі амбулаторії будуть здані в першому кварталі 2019 року відповідно до плану-графіку виконання та фінансування робіт – із дотриманням всіх норм та застосуванням енергозберігаючих технологій.

Comments are closed.