На Очаківщині капітально відремонтували сільський клуб

Рішення розпочати ремонт клуба ухвалили депутати сільської ради вже за часів впровадження реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком.

«Сьогодні маємо реальні результати дії реформи децентралізації влади. Громади самі вирішують напрямки розвитку, визначають об’єкти, яких наразі потребують жителі. Ремонт сільських клубів – один з них, адже це дозвілля людей. І створення комфортних умов для глядачів, для виступаючих – важливе завдання і відповідальність місцевої влади. Так само громада має дбати і про школи, і про медицину на селі, і про дитячі садочки, і про безперешкодний доступ до них», – сказав голова ОДА Олексій Савченко.

Ремонт будівлі клубу, що 18 років перебувала в занедбаному стані, розпочали в 2016-му. На реконструкцію та придбання матеріалів з бюджету сільської ради виділено та освоєно понад 3,1 млн гривень власних коштів, з них- 2,1 млн грн. в 2018 році.

У закладі повністю замінили всі вікна й вхідні двері на металопластикові, відремонтована покрівля й хол клубу, зроблено капітальний ремонт глядацької зали та сцени.

З 29 грудня по 8 січня у відремонтованому Кам’янському сільському клубі відбулась низка Новорічно-Різдвяних свят – відкриття клубу, та святкові вистави й виступи місцевих творчих колективів.

«Затишне фойє, зручна глядацька зала гостинно зустріли мешканців села і дуже їх порадували. Адже святкувати в таких комфортних умовах кам’янчани не мали можливості 18 років, бо сільський клуб потребував капітального ремонту і не функціонував», – розповіла голова Кам’янської сільської ради Любов Стоянова.

Comments are closed.