На Миколаївщині для громади, що вийшла з Московського патріархату відправили першу службу

Перша служба відбулась 13 січня в храмі святих апостолів Петра і Павла села Тімірязєвка Вознесенського району Миколаївщини. Її відправив настоятель церкви отець Андрій Борсук після того, як місцева громада перейшла з-під юрисдикції Московського патріархату до помісної Православної церкви України. Громада стала першою на Миколаївщині, яка прийняла таке рішення.

«Хочу зазначити, що самі мешканці села ініціювали перехід до Православної церкви України ще до отримання нею Томосу. А 11 січня відбулися збори громади. 53 прихожани залишили підписи на протоколі зборів. І вже в неділю, 13 січня, у нас відбулася перша святкова служба в новому статусі», – сказав отець Андрій.

За його словама, впродовж багатьох років у селі існувало дві конфесії – УПЦ Київського патріархату та УПЦ Московського патріархату. Отож мешканці виявили бажання об’єднатися в єдину помісну Православну церкву України.

Нагадаємо, 11 січня 2019 року громада селища Тімірязєвка Вознесенського району першою в Миколаївській області провела збори і одноголосно прийняла рішення про перехід з Московського патріархату до Православної церкви України.

Comments are closed.