Понад 27 тисяч миколаївців знайшли в минулому році роботу за допомогою служби зайнятості

Статус безробітного мали 45,9 тис. осіб, що на 5,4 % менше, ніж в 2017 році. Кількість працевлаштованих за сприяння служби зайнятості становила 27,7 тис., а це на 337 осіб (1,2%) більше, ніж в 2017 році.

Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько, інформують у відділі інформаційної роботи Миколаївського обласного центру зайнятості.

«Попри те, що більшість клієнтів служби зайнятості – здобувачі, найважливішими клієнтами все ж є роботодавці. Адже саме вони створюють робочі місця і забезпечують людей роботою. Ми пропонуємо роботодавцям оперативну допомогу в підборі кадрів, організацію громадських та інших видів тимчасових робіт, професійну підготовку потрібних працівників. А також фінансову підтримку – компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за умови працевлаштування безробітних громадян », – повідомив керівник регіональної служби зайнятості Дмитро Оборонько.

На нові робочі місця з компенсацією 132 роботодавцям витрат єдиного внеску працевлаштовано 266 безробітних, з них 73 людини, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, і 193 людини, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності.

Професійне навчання проходили 5,7 тис. безробітних, з них 1743 людини вчилися в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Рівень працевлаштування після закінчення професійного навчання збільшився на 0,7 п.п. і склав 94,5%.

Також служба зайнятості підтримувала підприємницьку ініціативу безробітних. У 2018 році за її сприяння 34 колишніх безробітних започаткували власну справу.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 7896 чоловік, що на 106 осіб або 1,4 % більше, ніж в 2017 році.

Кількість вакансій в базі даних обласної служби зайнятості за рік склало 34075 одиниць. Серед найпопулярніших були професії кваліфікованих робітників – кухарі, водії, продавці, медсестри, слюсарі, електромонтери та інші представники робітничих професій.

Comments are closed.