Шкільна команда з Сухого Єланцю стала переможцем районного турніру з футзалу

0

На базі школи Новоінгулка Новоодесього району відбулись змагання з футзалу. В них брали участь команди школярів району. Однак, свою спритність учням показала і команда ветеранів, яка вийшла на паркет разом з хлопцями 2002-2003 р.н.

Даний турнір є традиційним для Новоодеського району, його організацією займається районна федерація футболу під егідою Федерації футболу Миколаївської області, а також відділ з питань сім’ї молоді та спорту Новоодеської райдержадміністрації.

Окрім команди районних ветеранів, в турнірі брали участь команди загальноосвітніх шкіл з таких населених пунктів: с. Кандиба, с. Новоінгулка, с. Бузьке і с. Сухий Єланець.

В результаті запеклої боротьби перемогу здобули школярі з Сухого Єланцю, друге місце посіли господарі паркету – учні села Новоінгулка, третє місце – школярі з села Бузьке, четверте дістали учні села Кандиба.

Команду-переможця нагородили кубком та медалями, а призери були нагороджені медалями, які надала Федерація футболу Миколаївської області. Також кожна команда була відзначена грамотами від районної федерації футболу.