“Ви є той плацдарм, з якого починалось будівництво України” – Олексій Савченко “кіборгам”

На початку зустрічі Олексій Савченко зазначив, під час захисту Донецького аеропорту Миколаївщина відзначилась героїзмом наших бійців.

“У нас багато “кіборгів”, багато хлопців, тому що це – плацдарм, який став показовим зразком нашої перемоги, незламного духу, нескореності. Ми показали всім, що ми здатні воювати до кінця,” – сказав захисникам ДАП голова Миколаївської ОДА.

Очільник області наголосив, цілковито підтримує позицію президента України Петра Порошенка з приводу того, що війну слід закінчувати не шляхом переговорів з ворогом, а лише повною перемогою України.

“Іншого не повинно бути! Про що нам приходити домовлятись? Про нашу хату, про нашу волю? Про що нам домовлятися? Ми ні до кого не приходили, ми до осель не стукали. Ми жінок не чіпляли, ми дітей не чіпляли. Це наша земля – Богом дана, визначена земля! Україна ніколи не вела загарбницької війни, а завжди захищалась! І от всі популісти, які розповідають, що треба закінчити (війну – ред.), не закінчити. Я вам кажу відверто – і ви знаєте про це – якщо треба мені віддати своє життя за Україну, я його віддам з честю. Але я ніколи в житті не буду ставати на коліна!” – зізнався Олексій Савченко.

Голова Облдержадміністрації зачитав імена миколаївських “кіборгів”, котрі назавжди залишились на полі бою під Донецьким аеропортом. Їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання. Також Олексій Саченко нагадав, що з початку конфлікту на сході України свої голови за свободу нашої держави поклали 162 миколаївських воїна.

Comments are closed.