В одній з ОТГ на Вознесенщині створюють власну пожежну охорону

У Прибужанській ОТГ почали створювати власну пожежну охорону за сприяння сільської ради Вознесенського району Миколаївщини з обласною службою ГУ ДСНС та посольством Республіки Польща. За повідомленням керівництва Прибужанівської ОТГ, розуміючи всю відповідальність за безпеку мешканців та майна громади, було розроблено власний проект створення пожежної охорони.

Проект «Власна пожежна – запорука безпеки громади» був спрямований до посольства Республіки Польща та отримав відповідне фінансування.

«У 2018 році до посольства Польщі був поданий проект, в результаті реалізації якого планується створення місцевої пожежної охорони, яка буде базуватися в спеціально підготовленому приміщені в селищі Мартинівське, що розташоване в центрі Прибужанівської ОТГ, ‒ повідомляє сайт Прибужанівської ОТГ, ‒ Посольство Польщі підтримало проектну заявку і у грудні минулого року громада отримала пожежну машину вартістю 22 тисячі євро та 2 тисячі євро на проведення навчальних заходів. У свою чергу сільська рада у рамках співфінансування виділила кошти на ремонт приміщення для базування пожежного посту. Незабаром пожежний пост у с. Мартинівське почне повноцінно працювати».

Прибужанівська об’єднана територіальна громада, успішно засвоїла сучасну методику роботи із різноманітними проектами та донорами і успішно це втілює в життя.

Comments are closed.