Новий екскаватор придбали для Дорошівської ОТГ

Новий екскаватор ЕО-2621 на базі трактора МТЗ 82.1 придбаний для потреб громади в Дорошівської громади. Раніше сільська рада за рахунок інфраструктурної субвенції придбала екскаватор КП «Добробут» вартістю понад 874 тис. грн.

Підтримка уряду надає великі можливості для розвитку молодих громад, які добровільно об’єдналися завдяки реформі децентралізації влади в Україні. Зокрема, спрямовані чималі кошти для розвитку комунального господарства в селах.

«Придбання техніки, яка вже сьогодні потрібна і використовується громадою, – це один з позитивних аспектів дії реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком. Невеликі громади можуть самостійно визначатися з напрямками, які необхідно розвивати на місці, і з державною підтримкою створювати комфортні умови для кожного жителя,» – зазначив голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

За рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році місцевим бюджетам громада села придбала трактор Білорусь-892 з комплектуючими до нього на суму 720 тис. грн для поліпшення технічної бази КП «Добробут».

«Приємно відзначити, що саме цей трактор після снігопаду вже був задіяний в розчищенні території громади. Сподіваємося, що український уряд і надалі буде йти визначеним шляхом, тому що державна підтримка є дуже важливою частиною ефективної роботи таких маленьких громад, як наша,» – відзначив голова Дорошівської ОТГ.

Comments are closed.