В Березанській селищній раді вчили протистояти домашньому насильству

16 січня в Березанській селищній раді відбулася зустріч з працівниками мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства, що працює при Миколаївському обласному центрі соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. Цей захід проходив у рамках Проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні».

Основна тема зустрічі – нині актуальна не лише в Україні, йшлося про сімейне насилля та методи попередження і боротьби з цим протиправним явищем. Представники мобільної бригади Марина Кручинова (керівник мобільної бригади, заступник директора МОЦСССДМ) та Олена Шульга (соцпрацівник МОЦСССДМ) також запропонували послуги спеціалістів обласного центру в разі виявлення різних форм насилля серед мешканців Березанської громади.

Начальник відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді Березанської селищної ради Наталія Матвієнко, яка безпосередньо працює з обласною мобільною бригадою МОЦСССДМ, нагадала мешканцям громади про те, що в разі виявлення фактів будь-якого виду насилля не можна бути бути пасивними спостерігачами. В жодному разі не слід приховувати ці протиправні факти. Допомогти особам, які стали жертвами будь-якого виду насилля можна, повідомивши за телефоном довіри (066)189-30-35, телефон безкоштовної національної «гарячої лінії»: 0 800 500-335 (зі стаціонарного) або 116123 (з мобільного).

Comments are closed.