На Миколаївщині в сільській місцевості продовжують будівництво сучасних амбулаторій

У Коблівській ОТГ, а саме, в селах Коблево і Новофедорівка триває будівництво нових сучасних амбулаторій. Про це повідомляє прес-служба Коблівській громади.

Зараз в новобудові села Коблево вже встановлені металопластикові вікна, будуються перегородки і прокладають труби водовідведення. В майбутній амбулаторії села Новофедорівка будують перегородки і вже приступили до монтажу стелі і даху.

З настанням сприятливих погодних умов буде проведена робота по благоустрою прилеглої території та під’їзних доріг. Будівництво даних об’єктів відбувається в рамках президентської програми «Сільська медицина», яка передбачає оснащення сільських амбулаторій новітнім медичним обладнанням, апаратурою та каретами «швидкої допомоги» для якісного медичного обслуговування в сільській місцевості.

Новобудови проінспектував заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з питань розвитку інфраструктури, будівництва, екології, житлово-комунального господарства та захисту Валентин Гайдаржи. Перевіривши хід виконання будівельних робіт, терміни поставки будівельних матеріалів, він нагадав підряднику про терміни завершення і якість виконання будівельних робіт.

Comments are closed.