Миколаївський ДНАП продовжує вдосконалювати адміністративні послуги

Протягом останніх декількох місяців минулого року на виконання доручення міського голови Олександра Сєнкевича департамент з надання адміністративних послуг міської ради за участі структурних підрозділів (суб’єктів надання адміністративних послуг), депутатів міської та обласної рад, представників громадських рад, організацій та ЗМІ, а також усіх зацікавлених осіб, проводив публічні обговорення процедур надання адміністративних послуг міськими службами. Мета зустрічей – усунення адміністративних бар’єрів щодо ведення господарської діяльності, спрощення адміністративних послуг та приведення їх у відповідність із чинним законодавством, збільшення інвестиційної привабливості міста Миколаєва. Робота була направлена на перегляд та обговорення інформаційних і технологічних карток кожної адміністративної послуги.

У січні 2019 відбувся другий етап публічних обговорень – підведення проміжних висновків стосовно процедур надання адміністративних послуг міськими службами. Засідання проходили, відповідно до запропонованого графіка, у приміщенні малого залу адміністративної будівлі виконкому Миколаївської міської ради протягом 3-х днів.
В них брали участь представники департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції, департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій та управління державного архітектурно-будівельного контролю.

За підсумками даного засідання департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції запропонували переглянути строки надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою з метою його скорочення та розробити проект рішення щодо затвердження порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою безпосередньо Миколаївською міською радою.
Департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій надали доручення щодо перегляду адміністративної послуги «надання погодження на виконання внутрішнього утеплення фасаду багатоквартирного житлового будинку» з метою надання законних підстав для отримання такої послуги. Необхідно звернутись до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства для надання роз’яснень з цього приводу.

В другому засіданні брали участь представники управління земельних ресурсів, управління містобудування та архітектури.
За підсумками засідання були зроблені зауваження стосовно перегляду технологічних карток управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради та управління містобудування та архітектури в частині скорочення строків та порядку проходження документів. Необхідно переглянути всі інформаційні та технологічні картки, внести в них зміни та надати проекти для обговорення.
Під час третього засідання звітував представник відділу обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради. Мкртич Мкртчан розповів, що вже відкоригували технологічні картки адміністративних послуг, спростили процедуру проходження документів та цим самим скоротили строки надання послуг.

Управлінням комунального майна Миколаївської міської ради були надіслані листи до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з метою отримання роз’яснень щодо належності до адміністративних послуг повноважень, які здійснюються управлінням. На даний час відповідь не надходила. Вирішили, за результатами відповіді проінформувати департамент з надання адміністративних послуг та внести відповідні корективи у інформаційні та технологічні картки.

Після зустрічей Департаментом з надання адміністративних послуг буде підготовлено узагальнення проведеної роботи та передано на розгляд міському голові Олександру Сєнкевичу.
У лютому 2019 за участі міського голови планується провести третій етап публічних обговорень, у ході яких будуть підведені підсумки роботи щодо врахування суб’єктами надання адміністративних послуг попередніх пропозицій та виправлення зауважень. Після цього, на підставі оновлених інформаційних та технологічних карток кожної адміністративної послуги, планується розроблення та винесення на розгляд і затвердження сесії Миколаївської міської ради нового переліку адміністративних послуг, що надаються виконавчими органами Миколаївської міської ради та державними органами.

Comments are closed.