Водій, який відмовив у безкоштовному проїзді бійцю АТО, звільнився за власним бажанням

“Жоден водій і перевізник не уникне відповідальності,” – так прокоментував звільнення водія 52-го маршруту, який відмовив ввечері в безкоштовному проїзді бійцю АТО, заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи. Це той самий водій, що повчав військовослужбовця питати у водія дозволу на безкоштовний проїзд.

Про це стало відомо у ході наради під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи у понеділок, 21 січня.

Так, за словами керівника приватного підприємства «ПиК» – перевізника, водій написав заяву на звільнення за власним бажанням. З боку фірми будуть направлені звернення до інших компаній-перевізників щодо неможливості подальшого його працевлаштування на посаді водія.

«Ми неодноразово проводили наради. Ви знаєте, як ставиться голова ОДА Олексій Савченко до подібних випадків. Жодна ситуація не залишиться без розгляду, без покарання і відповідальності у випадку вини водія, перевізника», – відзначив Валентин Гайдаржи.

Управлінню інфраструктури Миколаївської ОДА спільно з Управлінням транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради дано доручення провести зібрання перевізників задля роз’яснень правил поведінки та обов’язків водіїв.

Comments are closed.