Громади Миколаївщини формують план розвитку на 2019-2021 роки

Президент України Петро Порошенко в ході VII засідання Ради регіонального розвитку, доручив представникам регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. Президент зазначив, що кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які будуть маркерами розвитку.

В ході Ради регіонального розвитку Миколаївщини був даний старт надважливого і відповідального процесу формування трирічного перспективного плану розвитку регіону.

За дорученням голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка громади всієї області проводять аналогічні ради на місцях, щоб визначитися з проектами, актуальними саме для жителів цих територій.

«Усі громади Миколаївської області на обласній раді раді регіонального розвитку отримали чіткий меседж – за ними розробка плану перспективного розвитку на ввірених територіях. Бо хто як не самі жителі краще знають, що для них є першочерговим? Визначення пріоритетних проектів і їх реалізація – це знову ж таки нові можливості, які надає, в тому числі, й реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенком, бо зараз всі кошти зосереджені на місцях і їх використання – зона відповідальності керівництва громад. А маючи план розвитку кожної території та загальний план розвитку області, усі матимуть уявлення про пріоритетність та першочерговість завдань, а також чіткий алгоритм роботи на 3 роки», – сказав Олексій Савченко.

На виконання доручення президента такі засідання відбулися, зокрема, на Первомайщині – с. Софіївка, с. Синюхин Брід, с. Степківка. Серед основних питань, які визначають жителі громад:

завершення капітального ремонту амбулаторій; завершення вуличного освітлення; продовження ремонту доріг; завершення ремонту клубу; благоустрій парку; реконструкція автобусних зупинок; завершення ремонту ДНЗ – ремонт водопровідної мережі тощо.

Comments are closed.