Тиждень правових знань для співробітників ДНАП

24 січня 2019, працівники Департаменту взяли участь у нараді, яка проходила в рамках проведення тижня правових знань з нагоди відзначення Дня Соборності в Україні в 2019 році. Нарада відбулась в Адміністрації Корабельного району за участі представників відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, а саме: начальника відділу Лариси Реви, провідних та головних спеціалістів відділу, начальника управління адміністративних послуг Департаменту Ольги Гривач, державних реєстраторів відділу реєстрації громадян управління державної реєстрації Департаменту.


Під час наради обговорювалися такі питання, як: «Державотворчі процеси в Україні в умовах незалежності», «Історія органів юстиції». Після цього, працівники Департаменту поспілкувались з представниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану на предмет отримання довідки про реєстрацію місця проживання, відомостей зареєстрованих осіб за своєю адресою тощо.
Також, в рамках загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!», працівників Департаменту ознайомили з пам’ятками «Зупинимо булінг разом!».

Comments are closed.