У Миколаєві кар’єрні радники допомагатимуть городянам при влаштуванні на роботу

Сприяння в працевлаштуванні тепер надають кар’єрні радники. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько. За його словами, кар’єрні радники забезпечують індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг з планування кар’єри з урахуванням потреб кожного шукача роботи.

«Якщо раніше ми проводили профілювання тільки для зареєстрованих безробітних і за їх бажанням, то тепер для всіх шукачів обов’язково проводиться профілювання для оцінки можливості їх працевлаштування, враховуючи навички, кваліфікації, бажання і мотивацію до праці», – зазначив керівник обласного Центру зайнятості.

Крім того, кар’єрний радник і безробітний спільно розробляють індивідуальний план надання послуг із працевлаштування.

«Набір послуг може бути різний: комусь необхідна допомога тільки в правильному складанні та розповсюдженні резюме, і через кілька тижнів людина знаходить собі роботу, оскільки має бажання працювати, затребувану професію на ринку праці і високі професійні характеристики, а декому необхідні для освоєння нової професії мотиваційні тренінги тощо. Всі люди різні і до кожного необхідно застосовувати індивідуальний підхід, щоб забезпечити досягнення мети – це і є основне завдання кар’єрних радників », – зазначив Дмитро Оборонько.

Такий план є спільною програмою дій, що визначає зобов’язання обох сторін з пошуку роботи та забезпечує індивідуальний супровід та організацію надання послуг клієнту служби зайнятості відповідно до результатів профілювання.

Comments are closed.