Дорошівська громада отує віз взимку

За рахунок економії коштів інфраструктурної субвенції Дорошівська сільська рада придбала 5 бензокос та 3 бензопили для благоустрою території сіл громади.

Працівниками сільської ради було прийнято рішення щодо придбання саме таких інструментів з певною метою. Адже територія, яка потребує догляду, досить велика в обох селах громади – кладовища, парки, футбольне поле, узбіччя вулиць, провулки та ін.. Щоб облагородити ці території виникає потреба не лише у робочій силі, але і у відповідних інструментах для її виконання.

У вирішенні питання щодо залучення працівників у благоустрої Дорошівської ОТГ допомогу надає Вознесенська філія Миколаївського обласного центру зайнятості, коли направляє на роботу підсобних робітників. До речі, протягом 2018 року, завдяки співпраці та співфінансуванню з Центром зайнятості, Дорошівською сільською радою було тимчасово працевлаштовано 16 чоловік. Якщо питання щодо трудових ресурсів можна вирішити, то питання щодо інструментів та інвентарю кожного року постає все гостріше.

Адже, коли ділянка досить велика, а часу не вистачає, то набагато ефективніше скористатися механізованою допомогою. Тепер буде набагато простіше боротися з бур’янами, амброзією, дрібними чагарниками та сухостоєм. А отже, до роботи можна буде залучити більше підсобних робітників для благоустрою сіл.

Comments are closed.