Щоб розвантажити Варварівський міст слід побудувати дорогу “Вознесенськ-Одеса” – Олексій Савченко

Щоб зменшити навантаження на Південнобузький міст, в цьому році планують побудувати дорогу з Вознесенська на Одесу. Про це повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

Очільник області нагадав, що Південнобузький міст в Миколаєві знаходиться в аварійному стані і вимагає обмеження руху, а також ремонту. Однак, за його словами, Миколаївська міська рада, у якої міст перебуває на балансі, не взмозі знайти гроші на його ремонт, а парламентські комітети питання виділення грошей на це з державного бюджету не можуть виділити через опір нардепів.

“Він, дійсно, на сьогодні вимагає обмеження руху, згідно з тією експертизою, що ми побачили. Але та інвестиція, яку потрібно вкласти в цей міст, занадто велика. Я вже розповідав, що в бюджетному та інших комітетах ми отримали опір в питанні передачі моста, оскільки інші міста почали теж заявляти, що і у них теж є мости і такі ж проблеми. Миколаїв не знайде таку суму. Міст потрібен, він працює і отримує досить великий потік. Щоб трохи зменшити навантаження на цей міст, ми в цьому році побудуємо дорогу з Вознесенська до Одеси, раніше ця дорога була знищена. Можливо, 50% цього потоку, який йде з Вознесенська і йде до нас, буде в Вознесенську одразу йти на Одесу,” – сказав Олексій Савченко.

Голова Миколаївської ОДА переконаний, Кабінет Міністрів України повинен прийняти відповідну програму, згідно з якою в Україні будуть ремонтуватися мости.

“Повинна бути програма Уряду по всіх містах і по всіх мостах. Тоді вона буде діяти і тоді не буде суперечок в комітетах з народними обранцями. Я розумію, що кожен на своє місто і округ, намагається на себе виділити, – сказав Олексій Савченкоголова Миколаївської облдержадміністрації.

Comments are closed.