На Миколаївщині збільшили кошти на фінансування інклюзивної освіти

В 2019 році в обласному бюджеті на фінансування інклюзивної освіти передбачено 10 мільйонів гривень. Про це повідомив перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, коментуючи участь представництва Миколаївщини у Всеукраїнській Раді з інклюзивної освіти.

«У 2018 році на інклюзію було виділено 16,2 млн. грн., з яких 7 млн. грн. — кошти з обласного бюджету на облаштування інклюзивно — ресурсних центрів сучасними засобами та обладнанням, створення у закладах освіти ресурсних кімнат та медіатек. Ми і надалі будемо працювати над розвитком інклюзивної освіти — у 2019 році з обласного бюджету фінансування збільшено до 10 млн. грн», — сказав В’ячеслав Бонь.

Також перший заступник голови ОДА розповів, що область закупила низку необхідного інтерактивного та медичного обладнання, облаштовано 19 інклюзивно-ресурсних центрів.

Зокрема, придбано та встановлено сучасне інтерактивне та медичне обладнання: інтерактивні панелі та підлоги, інтерактивні пісочниці, персональні комп’ютери, меблі, розвиваючі та корекційні дидактичні матеріали, дошки Євмінова, сухі каркасні басейни, тактильні поверхні та доріжки тощо.

«Зазначене забезпечить індивідуальний розвиток кожної дитини. Придбавши спеціально обладнаний автобус ми забезпечили дітей закладів освіти обласного підпорядкування належними умовами перевезення», — відзначив В’ячеслав Бонь.

Comments are closed.