В Коблівській ОТГ шукають рідкісні світлини ХХ ст. для майбутньої виставки

Про початок збору фотоматеріалів для організації виставки оголосила староста села Лугове Аліна Пустовойтенко. ВЖе відомо, що експозиція буде присвячена історії Коблівській громади і матиме назву «Старе фото Коблівської ОТГ у ХХ столітті» .

«Зображення на фото можуть, містити: види, будинки, вулиці, морські пейзажі, будівництво, колективні фото будь-яких заходів, всі фотографії, які БУДУТЬ НЕСТИ ІСТОРІЮ минулої епохи. Впевнені, що у Вас, або Ваших друзів є багато цікавих кадрів! » – написала староста села Лугове на сторінках “Березанської правди”.

Вона є ініціатором проведення виставки і вже підготувала фотографії з домашнього архіву, які також будуть представлені в майбутній експозиції.

Аліна Пустовойтенко зазначила, що подібний захід – нововведення для села, і зупинятися на досягнутому ні вона, ні жителі Лугового не мають наміру. Більш того, для антуражу до першої фотовиставці, якомога краще підійде ще не відремонтований зал сільської ради.

«Це той рідкісний випадок, коли старі стіни і обстановка послужать для створення необхідної атмосфери! Тому захід ми плануємо провести до початку ремонту, наприкінці квітня – початку травня », – уточнила Аліна Пустовойтенко.

За словами старости села, жителі підтримали ініціативу і пообіцяли також знайти старі фотографії Коблево, Морського, Лугового або Рибаківки.

Comments are closed.