Дорошівська ОТГ перемогла в конкурсі мікропроектів

Створення спортивного майданчика для відновного лікування та оздоровлення сільських жителів в селі Білоусівка – це проект, який було реалізовано Дорошівською сільською радою у конкурсі мікропроектів Миколаївської обласної ради. Вартість проекту 90 714 грн., половина з яких – обласні кошти, а друга частина – кошти місцевого бюджету.

Місце, для будівництва майданчика, знаходиться в центрі села, тому всім мешканцям – і дорослим, і малим буде зручно займатися на свіжому повітрі у сільському парку.

«Турбота про здоров’я сільських жителів – це один з пріоритетних напрямків нашої роботи. Спорт – є одним з важливих інструментів, за допомогою якого можна виховати фізично та морально здорову націю» – зазначив сільський голова Олександр Ігнатов.

Спортивний майданчик – це дуже гарна альтернатива телевізору та Інтернету. Всі сільські жителі зможуть зайняти себе, у вільний час, з користю для здоров’я.

Оскільки тренажери доставили взимку, їх не встигли встановити на призначене місце. Його змонтують, щойно дозволятиме погода. А жителям Білоусівки місцева влада пропонує допомогти в благоустрої паркової зони поруч з майбутнім майданчиком.

Comments are closed.