Групи соціального патрулування створили на Первомайщині

Представники груп соціального патрулювання створюють банки одягу, взуття, зимової білизни та інших засобів для надання екстренної допомоги безхатькам. Також в Первомайському районі діють 22 пункти обігріву. Їх створили за дорученням голови Первомайської районної державної адміністрації.

Патрулювання відбувається згідно з графіком щотижня. В даний час на всій території району соціальне патрулювання проводиться щодня.

На території Первомайського району працюють 22 робочі групи, які проводять щоденне соціальне патрулювання протягом осінньо-зимового періоду по підлеглим територіям району. До складу робочих груп входять соціальні працівники, дільничні інспектори, представники громадських організацій, волонтери. Всього залучено до патрулювання по району 145 добровольців.

Волонтери здійснюють обстеження самотніх інвалідів і людей з групи ризику. При обстеженні було виявлено 20 осіб, які перебувають в групі ризику (громадяни, які зловживають спиртними напоями, мають психологічні захворювання), їм надано допомогу теплим одягом та їжею. Бездомних громадян не виявлено.

На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги на дому територіального центру надання соціальних послуг в Первомайському району перебуває 204 людини.

Підопічні відділення соціальної допомоги на дому забезпечені продуктами першої необхідності, ліками, водою, засобами для обігріву помешкання. У разі снігових заметів, соціальними працівниками відкидається сніг біля будинку підопічних. З початку осені подібну допомогу отримали близько 600 первомайців, які цього потребували.

Comments are closed.