Для сільських амбулаторій Миколаївщини закупили нові “швидкі”

Зараз на Миколаївщині триває будівництво 14-ти нових сільських амбулаторій. Це відбувається згідно з програмою президента України Петра Порошенка. Програма направлена на розвиток медицини у сільській місцевості. Для цих амбулаторій управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА закупиле 14 нових автомобілів Renault Duster. Усі машини передадуть на сільські амбулаторії після закінчення їх будівництва.

«Цього року всі медичні амбулаторії, що будуються в сільській місцевості, будуть оснащені сучасними транспортними засобами. Як я і обіцяв раніше, цього року на Миколаївщині ми приділимо значну увагу саме медичній галузі. Перші кроки зроблено вже у перший місяць року – за рахунок субвенції з державного бюджету, після проведення тендеру, вже придбано 14 нових автомобілів Renault Duster для наших сільських амбулаторій. Всі ці автомобілі знаходяться на території обласної бази спеціального медичного постачання і вже скоро будуть використовуватися під час надання медичної допомоги мешканцям Миколаївщини», – сказав голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

Очільник області висловив сподівання, що вже в квітні-травні 2019 року, мешканці населених пунктів, де зараз завершується будівництво нових амбулаторій, відчують доступність та якість первинної медичної допомоги, бо нові автомобілі для медичного персоналу суттєво пришвидшать та покращать надання медичних послуг. Окрім того, Олексій Савченко нагадав, що сьогодні на Миколаївщині вдало функціонує Центр екстреної медицини завдяки якому є можливість доставляти пацієнтів зі складними випадками до обласних медзакладів де їм надаються високоякісні медичні послуги.

«Минулого року, завдяки тому, що ми почали оновлювати наш парк швидких у обласному Центрі екстреної медицини нам вдалося врятувати не одне життя. У 2018 році нами було придбано 7 карет «швидкої допомоги». Цього року ми не плануємо зупинятися – буде придбано ще щонайменше 30 сучасних автомобілів екстреної медичної допомоги. Наша ціль – повністю оновити парк «швидких» чого не робилося останні двадцять років», – додає голова Миколаївської обласної державної адміністрації.

Comments are closed.