Виконком Казанківської сільради ухвалив рішення про створення фонду житла соціального призначення

1 лютого відбулось засідання виконавчого комітету Казанківської селищної ради, під час якого розглянули низку питань, що стосуються життєдіяльності громади. З метою забезпечення конституційного права отримання житла соціально незахищеним верствам населення спеціалісти відділу інвестицій, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства запропонували членам виконкому підтримати розгляд на сесії селищної ради проект рішення щодо створення житлового фонду соціального призначення. А також затвердити порядок, який передбачає взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку, зняття з нього та надання соціального житла особам, які потребують соціального захисту, або про відмову у взятті на облік.

Також було запропоновано підтримати проекти рішення щодо взяття на квартирний облік дітей-сиріт. З метою врегулювання порядку видачі дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно запропоновано порядок та умови видачі таких дублікатів; про переведення багатодітної родини з першочергової на позачергову квартирну чергу, а також про затвердження списку громадян, які перебувають на квартирному обліку Казанківської селищної ради і потребують поліпшення житлових умов.

Члени виконкому вирішили затвердити список громадян, які користуються правом першочергового, позачергового отримання житлових приміщень та які перебувають у загальній черзі. Всього поставлено на облік 44 громадянина.

Comments are closed.